Depilacja laserowa VECTUS

Owłosienie występujące w niewłaściwych miejscach jest nie tylko problemem natury estetycznej. Potrafi niekorzystnie wpływać na psychikę powodując obniżenie poczucia własnej wartości i niejednokrotnie izolację, w obawie przed oceną czy odrzuceniem. Chcąc szybko, a przede wszystkim na stałe pozbyć się kłopotu, warto rozważyć możliwości jakie daje współczesna medycyna estetyczna.

Najskuteczniejszym zabiegiem jest depilacja laserowa. Klasyczne metody pozbywania się owłosienia takie jak golenie czy wosk nie naruszają macierzy włosa, powodując ich szybkie odrastanie, a często także wrastanie. Ponadto włosy usuwane w ten sposób odrastają mocniejsze i twardsze.

Obecnie, najbardziej bezpieczną, skuteczną i trwałą metodą pozbycia się nadmiernego owłosienia jest depilacja leserem VECTUS. Charakteryzuje się on:

  • Nowatorskimi rozwiązaniami, które korzystnie wpływają na zachowanie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. A także potwierdzoną klinicznie efektywnością.

  • Inteligentnym czytnikiem poziomu melaniny w skórze – system Skintel. Na podstawie odczytu urządzenie dobiera optymalne parametry zabiegu. Ta indywidualizacja sprawia, że jest całkowicie dostosowany do potrzeb.

  • Wysokim komfortem podczas zabiegu dzięki innowacyjnemu modułowi Advenced Contact Cooling , który powoduje chłodzenie skóry podczas całego procesu depilacji.

  • Szybkością pracy lasera. VECTUS posiada dwie głowice. Mniejsza sprawdza się idealnie przy depilacji trudno dostępnych miejsc, a także niewielkich obszarów. A większa służy do usuwania owłosienia z pleców i nóg.

Depilacja laserowa to najbardziej skuteczna metoda na pozbycie się nadmiernego owłosienia. A jej spektakularne efekty zachwalają kobiety i mężczyźni na całym świecie. Do epilacji laserem diodowym nie trzeba przygotowywać się w szczególny sposób. Należy pamiętać o podstawowych wymogach tj. nie przyjmowanie ziół i leków fotouczulających i nie opalanie skóry przed zabiegiem. Istotną kwestią jest ogolenie fragmentu skóry, który ma zostać poddany depilacji, maszynką do golenia. Laser diodowy VECTUS działa bowiem na włosy w fazie wzrostu.

Po depilacji można wrócić do codziennych czynności i cieszyć się zadbaną, piękną i gładką skórą.